Regulamin


Informacje ogólne

Właścicielem serwisu 4apis.pl i administratorem danych osobowych jest firma:

Fideli sp. z o.o.
Żeromskiego 16
64-200 Wolsztyn
portal@4apis.pl


Polityka prywatności

1. Serwis 4Apis stosuje identyfikację internautów w celach statystycznych w oparciu o pliki cookies, które przeglądarka internetowa zapisuje na komputerze każdego użytkownika. Użytkownik ma możliwość zablokowania plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

2. Właściciel serwisu nie będzie przekazywać danych osobowych osobom trzecim ani innym podmiotom. Użytkownicy sklepu internetowego sami dobrowolnie upubliczniają dane kontaktowe w celach reklamy swojego sklepu internetowego.

3. Każdy użytkownik serwisu 4apis.pl ma możliwość wglądu w swoje dane, poprawienia ich a także usunięcia poprzez kontakt e-mailowy portal@4apis.pl


Dodawanie treści

1. Zabrania się dodawania treści i obrazów sprzecznych z normami społecznymi, wzywających do popełnienia przestępstw lub propagujących przemoc, nawoływania do nienawiści rasowej, etnicznej bądź wyznaniowej a także obscenicznych, wulgarnych i obraźliwych dla innych użytkowników bądź osób trzecich.

2.Zabrania się do podszywania pod przedstawicieli serwisu, bądź innych użytkowników.

3. Zabrania się wielokrotnego publikowania postów o tej samej treści.

4. Zabrania się publikowania postów o treści komercyjnej (reklam i ogłoszeń tzw. SPAM, agitacji partyjnej czy jakiejkolwiek innej).

5. Naruszenie wymienionych w regulaminie zasad 1-4 karane będzie usunięciem wpisu a w przypadku rażącego łamania regulaminu blokadą lub usunięciem konta.

6. Administratorzy nie odpowiadają za treści publikowane na forum, które są jawne dla wszystkich, ponieważ za każdą opublikowaną wypowiedź odpowiedzialny jest jej autor. Wszelkie uwagi na temat regulaminu proszę kierować na adres info@4apis.pl lub poprzez zakładkę kontakt.


Rękojmia i gwarancja

Serwis 4apis wraz z funkcjonalnością bloga, hodowli matek pszczelich i sklepu internetowego jest udostępniany nieodpłatnie. Właściciel serwisu nie udziela żadnej gwarancji ani nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowe działanie serwisu czy niezamierzone straty jakie użytkownicy mogliby z tego powodu ponieść. Użytkownicy korzystają z niego dobrowolnie na własną odpowiedzialność.

Wszelkie błędy w działaniu serwisu prosimy zgłaszać na adres info@4apis.pl